ΝΕΑ

Προσωρινά αποτελέσματα για το Veikou Trail!!

Τα προσωρινά αποτελέσματα για το Veikou Trail!!

Μέσα στις επόμενες ημέρες και έως την Τετάρτη 10 Μαΐου 2017 θα μπορούν να υποβάλλονται τυχόν ενστάσεις και θα γίνονται οι απαιτούμενες διορθώσεις, ώστε την επόμενη εβδομάδα να ανακοινωθούν τα επίσημα αποτελέσματα.

Για ενστάσεις, διορθώσεις ή παρατηρήσεις μπορείτε email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Μετά την οριστικοποίηση των αποτελεσμάτων όλοι οι δρομείς του 1ου Veikou Trail θα μπορούν να λάβουν το πιστοποιητικό συμμετοχής τους.

 

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 39 Sutton William Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:23'44"267
2 104 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Άνδρας 00:25'54"975
3 26 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ Άνδρας 00:26'56"170
4 74 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ-1 ΑΡΕΝΑ Άνδρας 00:28'33"755
5 57 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ MARATHON TEAM GREECE Άνδρας 00:29'02"353
6 10 Σταφυλαρακης Αφεντουλης Nuventi triathlon Άνδρας 00:29'09"642
7 58 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:29'43"158
8 62 ΣΕΜΕΝΟΒ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:29'52"842
9 96 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:31'11"007
10 95 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:31'11"005
11 91 ΤΣΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ SPORTEVENT Γυναίκα 00:31'56"686
12 81 Πολίτης Γεώργιος Τρεχαλάκια Άνδρας 00:32'09"710
13 52 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:32'21"739
14 90 ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΑ SPORTEVENT Γυναίκα 00:32'35"168
15 97 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:32'55"882
16 22 Παπαβασιλείου Δήμητρα Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:33'18"656
17 59 ΖΙΩΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:33'27"353
18 54 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:33'34"157
19 9 ΣΕΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανεξάρτητος Άνδρας 00:33'27"200
20 24 Τσακμάζ Ευστράτιος Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:33'42"513
21 37 Κοντός Δημήτρης Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:33'43"785
22 100 ΚΑΤΣΙΩΛΗΣ ΘΑΝΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:33'57"617
23 89 ΚΙΑΜΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:33'51"370
24 107 ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:33'55"612
25 41 ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ Άνδρας 00:35'05"893
26 103 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΜΑΝΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:34'59"293
27 38 Ζαχαράκης Λεωνίδας Ανεξάρτητος Άνδρας 00:35'44"109
28 40 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:35'47"771
29 11 Αλεβιζακη Σεβηρα Ανεξάρτητη Γυναίκα 00:36'05"954
30 25 Ταμπακουλακης Νικος Ανεξάρτητος Άνδρας 00:37'16"378
31 60 Γεωργούλας Γιώργος Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:37'23"214
32 98 ΜΑΝΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:37'47"157
33 18 ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος Άνδρας 00:37'37"879
34 61 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:37'45"899
35 53 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανεξάρτητος Άνδρας 00:38'10"188
36 51 ΔΕΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:38'37"135
37 159 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ! Άνδρας 00:38'38"307
38 4 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:39'34"966
39 8 Κυριος Βασιλης Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:39'49"027
40 7 Εξαρχοπουλος Σταύρος Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:39'51"229
41 202 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:40'25"079
42 14 ΤΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:40'50"381
43 92 ΝΤΑΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:40'42"225
44 93 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΑΛΚΗΣΤΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:40'42"963
45 35 ΠΑΡΙΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:40'58"484
46 248 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗ ΑΡΓΥΡΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:41'02"119
47 55 Γεωρδαμης Ηλιας Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:41'07"740
48 102 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:41'08"833
49 36 ΑΝΤΩΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:41'42"209
50 23 ΜΙΤΣΙΛΕΓΓΑΣ ΖΑΡΙΦΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:41'41"873
51 78 Δημόπουλος Ηρακλής Τρεχαλάκια Άνδρας 00:42'06"847
52 84 Κουρελάς Ανδρέας Τρεχαλάκια Άνδρας 00:42'44"128
53 70 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Άνδρας 00:42'42"090
54 21 Συριοπουλος Αγγελος Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:42'45"832
55 15 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:43'00"797
56 31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:43'27"703
57 99 ΜΠΙΛΙΡΗ ΜΑΡΙΑ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:44'06"914
58 86 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ EFFECTIVE DEVELOPMENT Άνδρας 00:44'14"682
59 87 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ EFFECTIVE DEVELOPMENT Άνδρας 00:44'20"490
60 101 ΤΟΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:45'11"882
61 32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:45'32"440
62 106 ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:47'31"749
63 66 Καρατασουλη Δήμητρα Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:47'34"670
64 64 PANOPOULOU PANAGIOTA Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:47'41"523
65 65 ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ανεξάρτητη Γυναίκα 00:47'41"671
66 19 ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:47'32"319
67 20 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:47'32"179
68 13 ΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:47'32"654
69 105 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:48'15"203
70 12 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:48'45"702
71 63 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γυναίκα 00:48'42"699
72 2 Στασινάκη Βασιλική Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:49'10"595
73 34 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:49'36"348
74 44 ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:49'31"792
75 33 ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:50'24"126
76 71 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Άνδρας 00:50'27"778
77 5 ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:52'22"044
78 6 ΚΟΚΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:52'17"044
79 43 ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:53'17"705
80 42 ΤΟΜΑΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:53'18"382
81 3 Κασκαντίρη Τζένη Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:53'33"753
82 183 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:53'12"718
83 83 Φλέσσας Παναγιώτης Τρεχαλάκια Άνδρας 00:54'05"573
84 213 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Άνδρας 00:54'31"547
85 69 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Άνδρας 00:55'08"948
86 72 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Γυναίκα 00:55'09"667
87 45 ΚΑΣΩΤΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Ανεξάρτητη Γυναίκα 00:56'11"039
88 46 ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΗ ΑΝΝΑ Ανεξάρτητη Γυναίκα 00:56'10"958
89 88 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ EFFECTIVE DEVELOPMENT Άνδρας 00:56'10"740
90 29 CHANTZI OLGA Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:56'19"403
91 27 Ζαμπελης Δημήτριος Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:56'18"970
92 204 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:01'24"519
93 77 Δαδιώτη Πώλα Τρεχαλάκια Γυναίκα 01:02'02"096
94 80 Αθανασόπουλος Διονύσης Τρεχαλάκια Άνδρας 01:02'09"391
95 79 Νάτση Ροζέττα Τρεχαλάκια Γυναίκα 01:03'00"287
96 28 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:03'32"071

 

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 165 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:47'31"541
2 228 Νικόλαος Τάνταλος Ανεξάρτητος Άνδρας 00:54'42"683
3 187 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΝΟΣ MARATHON GYM Άνδρας 00:55'34"542
4 212 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:55'56"122
5 155 Richard Sutton Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:57'32"438
6 225 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ MYATHLETE Άνδρας 00:57'58"858
7 177 Κωνσταντινος Εμμανουηλιδης Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:58'05"102
8 227 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:58'29"479
9 151 Ioanna Chouridou Κ-1 ΑΡΕΝΑ Γυναίκα 00:59'04"909
10 241 ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 00:59'30"363
11 230 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΣΙΑΧΤΑΝΗΣ Κ-1 ΑΡΕΝΑ Άνδρας 00:59'38"916
12 242 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Think+ Άνδρας 01:01'14"764
13 209 νικολαος ξουρης Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:01'54"511
14 223 KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ MARATHON GYM Άνδρας 01:02'34"550
15 161 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΥΑΓΙΑ ΒΕΙΚΟΥ Άνδρας 01:03'00"494
16 238 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:03'45"827
17 152 THEODOROS LIANOS NAVAGIA VEIKOU Άνδρας 01:04'06"492
18 232 Παντελης Χαμογεωργακης Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:06'18"547
19 249 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:06'20"830
20 195 Ιωαννης Μακρης Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:06'50"076
21 197 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Άνδρας 01:07'49"731
22 181 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Άνδρας 01:07'49"528
23 185 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ Adidas Runners Athens Άνδρας 01:08'10"819
24 216 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:08'27"016
25 157 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ CROSSFIT CHALANDRI Άνδρας 01:08'36"468
26 244 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:08'32"047
27 153 BERTI NURO Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:09'42"401
28 231 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΟΥΚΑΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:09'47"613
29 172 Νάσος Γρηγορόπουλος Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:10'16"090
30 226 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:10'37"482
31 190 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:10'46"607
32 174 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΑ Άνδρας 01:11'48"387
33 169 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος Άνδρας 01:12'11"165
34 170 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος Άνδρας 01:12'11"709
35 199 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ Ρ/Τ ΕΛΛΑΣ 18180 Άνδρας 01:12'23"908
36 178 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:12'41"944
37 235 ΖΑΧΑΡΟΣ ΘΩΜΑΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:13'04"232
38 188 Ανδρέας Κοτσιγιάννης Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:13'15"682
39 176 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:13'27"566
40 239 ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:13'44"041
41 206 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΝΗΣ ΝΑΥΑΓΙΑ ΒΕΙΚΟΥ Άνδρας 01:14'20"436
42 217 Νίκος Σεμερτζόγλου Το Δραστήριο Κατσίκι Άνδρας 01:14'37"030
43 175 Σεραφείμ Δημόκας Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:15'06"374
44 229 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:15'35"077
45 194 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΛΛ.ΧΟ.ΦΗ Άνδρας 01:15'43"895
46 166 Αχιλλεας Βλαχος Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:15'43"811
47 208 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΥΤΣΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:16'35"718
48 186 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΥΓΑΣ Ρ/Τ ΕΛΛΑΣ 18180 Άνδρας 01:17'17"841
49 160 ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Άνδρας 01:17'42"131
50 240 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ ΔΑΝΑΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:17'54"321
51 184 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:17'53"843
52 200 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:18'01"948
53 189 Γεώργιοσ Κουτσιαύτης Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:18'37"201
54 158 Χάρης Αλεξόπουλος Τρεχαλάκια Άνδρας 01:18'58"582
55 214 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ρ/Τ ΕΛΛΑΣ 18180 Άνδρας 01:18'53"520
56 154 Hlias Sakkas Sakkas Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:19'05"284
57 222 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:19'27"751
58 207 Ειρήνη Νεζη Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:19'45"438
59 168 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:19'29"609
60 219 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Άνδρας 01:19'48"432
61 150 Babken Avagyan Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:19'52"433
62 220 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΛΙΑΣ RUN PIRAEUS Άνδρας 01:20'06"290
63 251 ΡΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:20'21"322
64 237 ΜΠΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EFFECTIVE DEVELOPMENT Άνδρας 01:20'29"321
65 173 Σταύρος Δαλδαράς Ανεξάρτητος Άνδρας 01:20'52"043
66 247 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΝΙΚΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:21'55"307
67 156 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΪΝΑΛΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:21'37"573
68 193 ΜΠΑΜΠΗΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Άνδρας 01:23'08"773
69 163 Σωκράτης Αργυρόπουλος Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:25'40"792
70 192 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ OUTDOORS GAMES RUNNING TEAM Γυναίκα 01:25'48"203
71 171 Χρήστος Γκούντος ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Άνδρας 01:25'53"065
72 218 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΜΩΣΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:25'54"730
73 246 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΥΡΤΩ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:27'48"409
74 164 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΛΣΑΜΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:29'01"391
75 234 ΚΑΣΤΡΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:30'34"157
76 180 Άννα Ιντριζι Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:31'13"880
77 162 Αγγελική Αργυρόκου Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 01:33'21"064
78 203 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ BMW TEAM Άνδρας 01:34'39"996
79 201 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:37'09"995
80 196 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:37'19"562
81 182 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΣ Ρ/Τ ΕΛΛΑΣ 18180 Άνδρας 01:39'15"990
82 250 ΚΙΒΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η Άνδρας 01:41'06"970
83 179 ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-PLASMET ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Άνδρας 01:45'38"868
84 224 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ Γυναίκα 01:48'46"574
DNF 236 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Ανεξάρτητος/η Γυναίκα 00:48'38"192

Διοργάνωση

Συνδιοργάνωση

Αποτελέσματα

2017

Επικοινωνία

Δευ - Παρ 10:00πμ - 14:00μμ

E: info@veikoutrail.gr

F: veikoutrail

S: www.veikoutrail.gr

©2017 Veikoutrail. All Rights Reserved. Support by ESEWEBPRO